Дослідник кібербезпеки Дейв Вокер виявив, що генеральний директор Facebook був серед 533 мільйонів тих користувачів, чия особиста інформація просочилася в мережу після зламу Facebook 2019 року. Також Вокер виявив, що на номер Цукерберга зареєстровано обліковий запис Signal. Це додаток для листування, що має наскрізне шифрування і є прямим конкурентом WhatsApp від Facebook.

Представники Facebook заявили, що вразливість, яка дозволяла отримувати особисту інформацію із соцмережі, було ліквідовано 2019 року. Однак прессекретар не прокоментував те, чи була серед втрачених даних інформація самого Марка Цукерберга.

Відкриття Вокера розвеселило представників Signal, у Твіттері вони написали:

Наближається 15 травня, граничний термін прийняття умов використання WhatsApp, і Марк показує приклад

Оновлена ​​політика конфіденційності WhatsApp, яку планували запровадити 8 лютого, але відклали через критику користувачів, включає зміни, «пов’язані з додатковими бізнес-функціями в WhatsApp, і забезпечує додаткову прозорість щодо збору й використання нами даних», – як заявив WhatsApp у своєму блозі. Також повідомлялося, що оновлення не вплине на «конфіденційність і безпеку» особистих повідомлень та дзвінків, які, як і раніше, захищатимуться наскрізним шифруванням.

Користувачі, що відмовляються приймати зміни політики WhatsApp, не зможуть читати та надсилати повідомлення, але «ненадовго» зможуть отримувати вхідні дзвінки та повідомлення. Якщо зміни торкнулися вас, ви завжди можете видалити свій обліковий запис, завантажити звіт про нього, експортувати історію чату й обрати інший сервіс з наскрізним шифруванням.

Наприклад, Signal.

Читайте також, як перевірити, чи є ваша приватна інформація у відкритому доступі після витоків даних.

Літературний редактор.

Коменти

Валерій

Марк Цукерберг входить до складу світової мафії і злочинно порушує Конституційні права Громадян всього Світу – здійснює Цензуру заборонену Декларацією ООН з прав людини.

Віталій

Клікбейт, який немає ніякого стосунку до зливу його номера через Signal. Негарно так робити. Ви ж не жовта преса?

Назар Токар

злив відбувся через фейсбук, констатуємо факт, що його номер зареєстровано у Сігналі, от і все. Де тут клікбейт?