Два тижні тому Volkswagen Group of America, Inc., північноамериканська філія концерну Volkswagen, заявила про витік клієнтських даних. У поданні компанії до офісу генерального прокурора Каліфорнії та штату Мен йдеться про те, що постачальник у період з серпня 2019 до травня 2021 року залишив у мережі незахищені дані.

20 березня постачальник повідомив компанію VWGoA про те, що стороння особа отримала доступ до цих даних себто до інформації про клієнтів Audi та Volkswagen і про деяких офіційних дилерів у США та Канаді.

Викрадені дані містили деяку або всю наступну контактну інформацію про вас: ім’я, прізвище, особисту або службову поштову адресу, адресу електронної пошти або номер телефону. В певних випадках дані також містили інформацію про придбаний, орендований або запитуваний автомобіль, як-от ідентифікаційний номер ТЗ, марку, модель, рік випуску, колір і комплектацію.

З повідомлення VWGoA

14 червня вкрадені дані з’явилися у продажу на популярному хакерському форумі. Викрадач цієї інформації стверджує, що отримав до неї доступ через незахищений контейнер BLOB-об’єктів Azure. За його словами, там було понад 5,5 млн записів – 3 млн 862 тис. клієнтських і 1 млн 792 тис. записів у базі даних продажів. І ще він стверджує, що тих “певних випадків” з найповнішою інформацією про водія та його транспортний засіб було набагато більше, аніж про те повідомляє Volkswagen Group of America, Inc.

Раніше той самий продавець продавав базу даних VPN за 1000 доларів і взяв на себе відповідальність за витік даних із популярного сайту рецептів Copy Me That.

Тож бережіть свої кухарські – і не тільки – таємниці.

Читайте також Врятувати рядового Кенона: хакери навчилися зламувати фотокамери

Літературний редактор.

Коменти