Додаток Fakespot відомий тим, що визначав фейкові відгуки на товари на Amazon. Він з’явився в App Store лише місяць тому і швидко здобув популярність: за короткий час додаток встановило сто п’ятдесят тисяч користувачів. Розробники створили штучний інтелект, який аналізує активність усіх, хто залишає відгуки, й на основі цих даних фільтрує коментарі під товарами на Walmart, Amazon та Ebay.

Спочатку засновник Fakespot Сауд Халіфа заявив, що Apple прибрала його додаток без жодних повідомлень чи попереджень, але представники технічного гіганта заперечили це. Вони повідомили, що зробили все за правилами у відповідь на запит Amazon.

Amazon залякує невеликі стартапи, що викривають його недоліки. Fakespot завантажило сто п’ятдесят тисяч осіб за один місяць при тому, що ми не витратили й цента на рекламу

Сауд Халіфа, засновник Fakespot 

Річ в тім, що Fakespot працює як розширення для браузера та інтегрується з вебсайтом Amazon. Через це компанія Джефа Безоса стверджує, що програма має проблеми з безпекою та ставить під загрозу дані користувачів платформи. Ну і поширює неправдиву інформацію про продавців.

Fakespot намагалась захищатися. Представники додатку звертали увагу на те, що Amazon без проблем співпрацює з численними додатками, що роздають купони на товари. Але, на жаль, Apple не змінила думки.

Зараз Amazon намагається утихомирити ситуацію. Компанія запевняє людей, що має всі інструменти для виявлення неправдивих відгуків і взагалі – сторонні сервіси ненадійні та часто помиляються.

Також читайте: Нейромережу навчили виявляти сліди нейромереж

Коменти