Щоб неочікувані затори або переповнений транспорт не могли зіпсувати вам день та стати причиною вашого запізнення на важливу зустріч або літак, Google оновлює свої карти та додає дві важливі функції: відтворення затримок громадського транспорту та його завантаженості.

Затримки громадського транспорту

Традиційний розклад руху автобусів та іншого наземного транспорту абсолютно не гнучкий: він не змінюється залежно від заторів, аварій та технічних несправностей. Деякі міста виправили цю ситуацію за допомогою інтерактивних табло, які в режимі реального часу повідомляють про затримки транспорту. Проте такі табло є далеко не в усіх містах і часто лише створюють ефект інтерактивності, насправді показуючи звичайний розклад.

У Google вирішили взятися за проблему комплексно і передбачатимуть затримки транспорту, базуючись на власних даних.

Тепер, проклавши маршрут у Google Maps ви побачите, що через затори ваш автобус запізниться на 3 хвилини

Ця функція вже працює майже у всьому світі, зокрема і в Києві.

Завантаженість транспорту

Навряд можна уявити собі гірший транспортний кошмар, аніж переповнений спітнілими пасажирами задушливий автобус, де немає жодного вільного місця. І щоб звільнити вас від цього кошмару корпорація добра повідомлятиме, наскільки завантажений автобус, вагон метро тощо.

Ці дані Google Maps братиме з оцінок інших пасажирів, які користувалися цим транспортом. Цю функцію запустили у 200 містах в усьому світі та обіцяють масштабувати її далі.

Пишу про космос, мистецтво і технології так, щоб це було варто читати. Ведучий та сценарист Tokar.Review.

Коменти

Viacheslav

Є посилання на джерело?