Компанія Samsung оголосила про створення обмеженої серії ремінців для розумних годинників Galaxy Watch 4. Усі вони виготовлені з екологічно чистих матеріалів, а серед складників є навіть шкірка яблук (отримуйте, Apple!).

Серія ремінців була створена у співпраці з Самі Міро. Це модельєр, який використовує перероблені або ж екологічно чисті матеріали у своїх колекціях. Про новину повідомило The Verge.

Вартість ремінця – $40
Samsung

Всього виготовлено шість типів ремінців. Моделі кольорів “Midnight Black” та “Stratus Sky” на 100% складаються з переробленої яблучної шкірки. Компанія стверджує, що вони мають чудовий вигляд, хоч і не схожі на справжню шкіру. Ремінці кольорів “Aurora Night,” “Cloud Navy,” “Earth Sunrise,” і “Dawn Atlas” виготовлені з термопластичного поліуретану, який підлягає перероблянню.

Samsung також оголосила, що додала 3 безплатні циферблати, які можна завантажити на Google Play.

Samsung вже використовує екологічно чисті матеріали у своєму упакованні. Уже торік заводи та офіси компанії у США, Китаї та Європі на 100% забезпечувалися енергією з відновлювальних джерел. На жаль, в Кореї та Південно-Східній Азії Samsung не може похвалитися подібними здобутками, але представники компанії стверджують, що працюють над розв’язанням цієї проблеми.

Крім цього, Samsung має ще багато працювати, щоб зменшити вплив на довкілля самих пристроїв, особливо коли йдеться про можливість їхнього ремонту. 

Також читайте: Apple відкладає запуск системи сканування забороненого порно в iCloud

Коменти