Росія вимагає від корпорації Google запровадити цензуру на відеохостингу YouTube. Кремлівський режим стверджує, що відеохостинг має припинити трансляцію роликів з погрозами на адресу росіян.

«Роскомнадзор» звинуватив відео платформу в тому, що вона «займається тероризмом». Відомство обурили, як зазначено у його зверненні, ролики із закликом виводити з ладу залізничні шляхи Росії та Білорусії, які буцімто транслює відеохостинг як рекламу.  Йдеться, швидше за все, про відео звернення радника голови Офісу Президента Олексія Арестовича, який закликав українців улаштувати окупантам «тотальну рейкову війну».

«Є Крим, і є противник, який з Криму пішов на Мелітополь і підтискає Маріуполь із заходу, перекидаючи туди війська залізницею. І є ще спроба підійти залізницею до Херсона… Тепер питання: а чи не хотіли б ми влаштувати ворогові рейкову війну на півдні?» – запитав радник голови ОП в українців.

На думку «Роскомнадзора» трансляція звернення Арестовича «наочно демонструє антиросійську позицію американської компанії Google LLC». Крім того, його промови «мають терористичний характер і погрожують життю й здоров’ю росіян». У відомстві заявляють, що в разі невиконання вимог відеохостинг YouTube буде заблокований на території Росії.

Коменти