Німецька телекомунікаційна компанія Deutsche Telekom оголосила про те, що згортає бізнес із розробки програмного забезпечення на території Росії. Це має стати першим кроком до повного припинення роботи компанії на території РФ.

Речники Deutsche Telekom наголосили, що процес згортання діяльності на території країни-агресорки компанія запустила ще 24 лютого.

«У нас є команда розробників, яка переважно працює в Санкт-Петербурзі, надає послуги клієнтам за межами РФ. Протягом останніх тижнів ми запропонували нашим співробітникам можливість роботи за межами РФ, багато з них вирішили скористатися цією можливістю і залишили країну», — повідомили у німецькій компанії.

Якщо вірити відомостям про Deutsche Telekom, оприлюдненим на російському кадровому порталі hh.ru, в Росії вона має підрозділ Deutsche Telekom IT Solutions. Його штат складає  понад 2000 осіб. Основне завдання підрозділу — розробка програмного забезпечення для великих західних замовників. Крім того,  Deutsche Telekom IT Solutions  є центром експертизи в секторі Java-розробки та тестування ПЗ.

Нагадаємо, дефіцит чипів — ще один можливий наслідок розпочатої Росією війни проти України. Майже половину всіх світових поставок неону для чіпів забезпечують дві українські компанії, які припинили роботу через російське вторгнення.

Коменти