Попри попередню інформацію, букмекерська контора Parimatch не припиняє працювати на території РФ.

Раніше стало відомо, що Parimatch відкликає свою франшизу з Росії. Але організатор азартних ігор зовсім не збирається втрачати прибутки. У інтерв’ю журналістам СЕО материнської компанії в Україні Сергій Портнов зазначив, що франшиза в Росію була продана таким чином, що торгівельна марка і софт лишився в Україні. Отже, українська компанія наділена всіма правами й повноваженнями, щоби припинити діяльність російської філії компанії.

Втім, попри заяву на відкликання франшизи, аж дотепер не надходило жодних повідомлень про передачу прав на торгівельну марку або про те, що частина компанії виставлена на продаж.

В російській філії букмекерської контори заявляють, що згодні провести ребрендинг. Також там запевняють, що на роботу з ключовими партнерами ці зміни жодним чином не вплинуть.

«Ми продовжимо слідувати поточним курсом та діяти під новою назвою. Усі зобов’язання перед клієнтами компанія продовжує виконувати у повному обсязі, всі кошти та баланси залишаються актуальними», — заявив голова ради директорів «Pаrimatch Росія» Дмитро Сергєєв.

Водночас фахівці відділу техпідтримки російського сайту у відповідь на питання щодо позиції компанії стосовно розпочатої Росією війни проти України заявили, що не ставатимуть ні на чий бік. Також вони зазначили, що дії влади не коментуватимуть і жодну оцінку подіям не даватимуть.

Наразі «Parimatch» («ТОВ Паріматч») — це найбільша букмекерська компанія в СНД, яку оцінюють в 1 млрд доларів. Бренд створений в Україні, головний офіс знаходиться на Кіпрі.  70% діяльності компанії зосереджено на території пост-радянськиї країн.

Коменти