Український офіс компанії-розробника популярної CRM-системи «Бітрікс 24» наразі на межі закриття через розпочату росією проти України війну.

Цю інформацію частково підтвердив СEO українського «Бітрікс24» Дмитро Суслов.

Нагадаємо, «Бітрікс24» — компанія, яка продає в Україні однойменні CRM-системи для керування бізнесом. Раніше вона мала назву «1С-Бітрікс» (спільне підприємство російських 1С та «Бітрікс-софт»). У 2017 року власник української «доньки» змінився:  ним став Дмитро Суслов.

Після початку війни українська «Бітрікс24» у своїй заяві засудила російську агресію.

 «Ще за кілька днів до початку війни ми згорнули всі проєкти розвитку, тому що не бачимо можливості думати про майбутнє «Бітрікс24» в Україні. Ми повністю припинили взаємодію з компанією-розробником продукту. А ще вирішили перерахувати 1 000 000 гривень на підтримку Збройних сил України», — зазначається у заяві компанії.

На питання журналістів, чи закрився офіс «Бітрікс24», Суслов відповів, що «майже», і сталося це через війну.

«Плани, навіть найближчі, зараз будувати неможливо. Якщо щось відбудеться — компанія проінформує про це», повідомив він.

Нагадаємо, американська корпорація-розробник комп’ютерних технологій Microsoft вирішила підтримати український бізнес. Відтак компаніям з України американський гігант запропонував безоплатну ліцензію на власні продукти.

Коменти