Американська корпорація Intel Corp., всесвітньо відомий розробник та виробник електронних пристроїв та комп’ютерних компонентів, призупинила діяльність у росії.

Про це йдеться у заяві компанії на офіційному сайті.

«Intel і надалі підтримує світову спільноту, засуджуючи війну росії проти України. Ми негайно призупинили всі ділові операції в росії. Це наступний крок після нашого попереднього рішення призупинити всі постачання клієнтам у росії та білорусі», — зазначається в повідомленні.

Водночас у заяві Intel наголошується, що компанія прагне підтримати всіх своїх співробітників, зокрема й 1200 працівників у Росії.

«Наші думки — з усіма, хто постраждав від цієї війни, особливо з народом України та навколишніх країн, а також з усіма, хто має рідних, друзів чи близьких в регіоні», — заявили в компанії.

Intel Corporation — це найбільша у світі компанія-виробник напівпровідникових елементів та пристроїв, розробник та виробник процесорів IBM-сумісних персональних комп’ютерів.

Нагадаємо, Mozilla вилучила можливість використання пошукових систем Yandex Search, Mail.ru і OK.ru у своєму браузері. Причиною цього стали підозри щодо маніпуляцій з пошуковою видачею.

Коменти