В російській держдумі виступили з пропозицію «конфіскувати» відеохостинг YouTube.

«Геніальну» ідею висловив член комітету держдуми росії з бюджету та податків Євген Федоров. Він запропонував російській владі «націоналізувати» відеохостинг шляхом захоплення дата-центрів на території рф.

Потрібна конфіскація. Існує ворожий ресурс, він працює проти нас. Іноземні держави конфіскують наше майно, отже, цей бізнес, майно YouTube, теж треба конфіскувати. Залишити людям доступ, але щоб він працював на користь рф, а не іноземних держав, став трофейним.

На думку Федорова, початкова ініціатива російських можновладців про закриття хостингу помилкова. Причина в тому, що RuTube, який пропонується в якості альтернативи, значно поступається американському сервісу за якістю.

Натомість після «націоналізації» Федоров пропонує перейменувати американський сервіс в «Руснод» — на честь профашистської організації, яку сам і очолює.

Нагадаємо, Mozilla вилучила можливість використання пошукових систем Yandex Search, Mail.ru і OK.ru у своєму браузері. Причиною цього стали підозри щодо маніпуляцій з пошуковою видачею.

Коменти