Німецький ІТ-гігант SAP, розробник програмного забезпечення для бізнесу, оголосив про припинення підтримки свого ПЗ на території росії.

Компанія не лише закриває свої «хмари» для російських компаній, але й збирається припинити обслуговування ПЗ, яке було встановлене на локальних комп’ютерах. Про це вона повідомляє на своєму сайті.

«Сьогодні ми оголошуємо про подальші кроки щодо впорядкованого виходу з нашої діяльності в росії, де ми працюємо понад 30 років», — зазначили речники компанії.

SAP підкреслила, що, оскільки дані у хмарних центрах обробки даних належать клієнтам, компаніям, які не потрапили під санкції, надають вибір: видалити свої дані, скачати їх чи перенести до іншої хмари за межами росії.

Програмне забезпечення, встановлене на комп’ютерах клієнтів SAP, працюватиме і надалі, але не буде підтримуватися та обслуговуватися. SAP наразі вивчає, яким чином це можна зробити, не порушивши зобов’язань перед користувачами.

«Наші серця і надії з народом України. Понад усе ми хочемо, щоб ця війна закінчилася. До того часу SAP продовжуватиме допомагати постраждалим і заохочуватиме відновлення миру», – заявили компанія.

Раніше техногігант оголосив, що закриває росії доступ до хмарних технологій.

Коменти