Вже незабаром корпорація Google  запроваджує нову політику магазину застосунків Google Play Store. Вона передбачає повну заборону для застосунків на запис телефонних розмов.

Нагадаємо, функція запису дзвінків за замовчуванням спочатку існувала в ОС Android, але починаючи з Android 10 вона була відключена. А відтепер сторонні програми не зможуть використовувати інтерфейс Accessibility API для запису аудіопотоку під час дзвінків.

В корпорації підкреслюють, що нововведення мають на меті підвищити конфіденційність та убезпечити користувачів від несанкціонованого втручання в їхнє особисте життя. В усьому світі законодавство стосовно запису дзвінків дуже різниться.

Нові правила набудуть чинності 11 травня. Водночас на двох телефонах є вбудована функція запису дзвінків. Йдеться про Google Pixel і Xiaomi із Mi Dialer. Поки що невідомо, як корпорація збирається давати раду цим гаджетам.

Нагадаємо, Центр Стратегічних комунікацій ЗСУ попереджає користувачів про небезпечного «троянського коня» від російських програмістів. Йдеться про застосунок Zello.

Коменти

Митя

Тобто: нормально записати свою власну телефонну розмову я незможу, а от Гугл продовжить слухати своїм асистентом будь-який пук який відбувається біля моєї мобіли? Найс.