Керівництво американської компанії Twitter проводить перемовини щодо підписання угоди з Ілоном Маском, який планує купити компанію. Угода може бути фіналізована вже цього тижня.

Про це повідомляє Wall Street Journal із посиланням на власні джерела.

Зустріч сторін відбулася в неділю, 24 квітня. Під час неї було досягнуто певного прогресу, хоча деякі питання й надалі потребують відповіді. Водночас жодних гарантій щодо того, що сторони домовляться, немає.

Наразі Маск є власником 9% акцій Twitter та найбільшим акціонером компанії. Увійти до ради директорів Twitter він відмовився. 14 квітня глава Tesla заявив, що «компанія не буде ні процвітати, ні служити суспільному імперативу у своєму нинішньому вигляді».

«Twitter слід перетворити на приватну компанію. Тому я пропоную купити 100% акцій Twitter за ціною $54,20 за акцію готівкою», — зазначив він.

За інформацією, яку Маск надав Комісії США з цінних паперів та бірж (SEC), він готовий взяти на себе зобов’язання вкласти $33,5 млрд, включаючи $21 млрд власного капіталу і $12,5 млрд маржинальних кредитів під заставу частини його акцій Tesla. Банки, включаючи Morgan Stanley, погодилися надати $13 млрд боргового фінансування.

Експерти очікували, що Twitter відхилить пропозицію Маска, але той погодився на перемовини.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що компанія Tesla об’єдналася з Block (раніше відомою як Square) Джека Дорсі і инфраструктурною компанією Blockstream заради будівництва дата-центру для майнінгу Bitcoin.

Коменти