Великий китайський виробник дронів DJI заявив про те, що припиняє всю свою діяльність у росії та в Україні. Про це йдеться у повідомленні компанії.

DJI проводить внутрішню переоцінку вимог відповідності у різних юрисдикціях. В очікуванні поточної перевірки DJI тимчасово призупинить усю свою діяльність у росії та Україні.

заява компанії

Водночас у компанії зазначили, що  продовжують взаємодіяти з клієнтами, партнерами та іншими зацікавленими сторонами щодо тимчасового припинення ділових операцій на постраждалих територіях.

Прагнення піти з росії цілком зрозуміле. В компанії вже є «чорна мітка» від США — в грудні минулого року DJI потрапила до інвестиційного чорного списку. На компанію наклали експортні й інвестиційні обмеження через підозру у співучасті  в утиску уйгурської меншини Китаю. Йшлося про те, що дрони компанії використовуються для стеження за уйгурами.

Крім того, наприкінці березня німецькі торгівельні мережі MediaMarkt і Saturn зняли дрони DJI з продажу після інформації про те, що росія використовує їх у війні проти України. Сама компанія обвинувачення відкидала, заявляючи, що її дрони призначені виключно для цивільного використання.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Apple оголосила про намір почати масове видалення програм зі свого магазину застосунків.

Коменти