11 травня український захисник із Маріуполя Сергій Волинський (позивний “Волина”) звернувся у Twitter до Ілона Маска з проханням про допомогу з евакуацією людей із оточеного російськими військами заводу “Азовсталь”. На сьогодні там уже більше двох місяців тримають оборону українські захисники і перебувають кілька сотень цивільних громадян, а також поранені й тіла загиблих.

Говорять, що ви прийшли з іншої планети, щоб навчити людей вірити в неможливе. Наші планети знаходяться поруч, а я зараз живу там, де вижити майже неможливо. Допоможіть нам вибратися з «Азовсталі» до країни-посередника. Якщо не ви, то хто? Дайте мені підказку.

Сергій Волинський, в.о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти

Твіт Сергія протягом 12 годин набрав більше 30 тис. лайків та трьох тисяч ретвітів, але на момент публікації жодної відповіді від Маска не було.

Це не перше звернення Сергія до західних лідерів суспільних думок і політиків з проханням про допомогу. 18 квітня Волинський написав листа Папі Римському Франциску з проханням врятувати людей з Маріуполя, за два дні звернувся до Бориса Джонсона, Джо Байдена, Реджепа Ердогана та Зеленського. Сергій просив деблокувати Маріуполь для евакуації населення, разом із пораненими та загиблими, які досі перебувають на заводі Азовсталь.

Звернення Сергія Волинського до Папи римського

Звернення Сергія Волинського до Папи римського

Довідка

Сергій Ярославович Волинський народився 31 січня 1992, це український військовий, майор, що з 13 квітня 2022 виконує обов’язки командира 36-ї бригади морської піхоти. Учасник російсько-української війни, бере участь у оборони Маріуполя. Більше про нього можна дізнатися з Вікіпедії.

Засновник і керівник видання Tokar.ua. Програміст, адміністратор української Вікіпедії.

Коменти