Угода з придбання соціальної мережі Twitter американським мільярдером Ілоном Маском може бути під загрозою. Про це повідомляє агенція Reuters.

13 травня у своєму акаунті в Twitter Ілон Маск піддав сумніву достовірність даних зі звіту компанії. Зокрема йшлося про озвучену кількість фейкових акаунтів та ботів. Внутрішня статистика ресурсу визначала, що їх менше 5%. На думку  Маска, фейкових акаунтів в мережі значно більше, щонайменше 20% від загальної кількості обліковок. Тому він зажадав від Twitter підтвердження їхніх даних, заморозивши угоду до цього моменту.

Відповідь Маск отримав від виконавчого директора компанії Парага Агравала. Наступник Джека Дорсі заявив, що оприлюднені Twitter дані відповідають дійсності, на що отримав від Маска не дуже пристойне емодзі у вигляді фекалії.

Відтак Агравал припустив, що прискіпливий аналіз кількості ботів — це лише зручний привід знизити вартість угоди.

На це Маск запевнив, що знати точну кількість ботів йому треба, щоби оцінити реальну вартість активу, який він збирається придбати. Адже Twitter приваблює чималу кількість рекламодавців, а їм потрібно знати реальну цінність аудиторії.

Видання зазначає, що твіт про 20% ботів і непристойний емодзі мільярдер видалив.

Нагадаємо, 25 квітня 2022 року Ілон Маск підтвердив, що придбав соцмережу Twitter за $44 млрд. Також Маск проводив перемовини з великими інвестиційними фірмами й приватними особами щодо придбання акцій Twitter і зменшення власних інвестицій в угоду з купівлі сервісу.

Коменти