Хакери угруповання Anonymous оголосили війну прокремлівським хакерам з групи Killnet. Ба більше, вони вже встигли зламати електронні скриньки російських посіпак.

Практично одразу після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну хакери Anonymous  оголосили війну кремлю і почали атакувати російські сайти.

На атаки відреагували кіберзлочинці з прокремлівського угруповання Killnet. Вони навіть оголосили, що буцімто зламали офіційний сайт кіберактивістів — хоча жодного офіційного сайту в Anonymous  немає. Водночас російські кібезлочинці атакували інформаційні мережі України, а також періодично завдавали ударів німецьким, італійським та молдавським офіційним сайтам.

Сьогодні у своєму блозі Twitter хакери Anonymous повідомили, що їм вдалося зламати електронні скриньки проросійських кіберзлочинців. Злив відомостей про кіберзлочинців був розміщений  на спеціально створеному сайті.

Anonymous підкреслили, що оприлюднили інформацію з поштовими адресами та паролями прокремлівських хакерів з метою дискредитації путінських посіпак та для того, щоби завадити їхній діяльності.

Нагадаємо, сайт відеохостингу Rutube, який в росії зараз позиціонують як «імпортозаміщення» YouTube, 9 травня зазнав кібератаки Anonymous. Відтоді сайт працює в обмеженому режимі.

Коменти