Компанії Apple і Samsung продовжують реєструвати в базі Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) нові пристрої навіть після того, як припинили поставки в росію. Про це повідомляє ряд ЗМІ.

На думку експертів, можливих пояснень тут два: або техногіганти сподіваються повернутися на російський ринок, або у такий спосіб декларують моделі для поставок в сусідні Казахстан і Вірменію. Втім, останній варіант здається експертам сумнівним, бо сертифікація в тих країнах, де плануються продажі, була б для компаній значно простішою й дешевшою.

Водночас в рф продають заведені з Казахстану по так званому «паралельному імпорту» (тобто, контрабандою) смартфони Samsung. Ціни  в півтора-два рази вище, ніж у торішніх моделей на старті продажів, але росіяни все одно купують девайси.

Раніше ми повідомляли, що найбільший стільниковий оператор росії МТС оголосив про те, що починає продавати вживані мобільні телефони. Як повідомили речники МТС, смартфони мають «незначні дефекти», які буцімто «не впливають на процес користування».

Коменти