Ілон Маск вже не планує брати кредит під акції компанії Tesla, щоби придбати Twitter.

Про це повідомляє The Verge, посилаючись на документ, що його було подано мільярдером до Комісії з цінних паперів та бірж. Натомість Маск зобов’язався надати ще $6,25 млрд у вигляді акціонерного капіталу.

Спочатку Маск планував вкласти в цю угоду $21 млрд особистого капіталу і ще 25,5 млрд, взятих у кредит. $12,5 млрд кредиту мали бути забезпечені акціями Tesla, які знаходяться у власності Маска. Пізніше йому вдалося скоротити цю суму вдвічі завдяки раунду пайового фінансування. Тепер Маск реструктурував угоду, щоби виключити з неї акції Tesla.

На думку аналітиків, це спричинено тим, що після оголошення Маском про свій план, ціна акцій автовиробника різко впала, втративши 30% своєї вартості протягом місяця.

Поки лишається незрозумілим, звідки Маск візьме ці $6,25 млрд. Раніше він оголошував, що в угоди про покупку Twitter з’явилося ще кілька інвесторів, серед яких засновник Oracle Ларрі Еллісон.

Нагадаємо, 25 квітня 2022 року Ілон Маск підтвердив, що придбав соцмережу Twitter за $44 млрд. Також Маск проводив перемовини з великими інвестиційними фірмами й приватними особами щодо придбання акцій Twitter і зменшення власних інвестицій в угоду з купівлі сервісу.

Коменти