Лідери юридичної царини Великої Британії почали відмовлятись від співробітництва з російськими клієнтами на тлі війни в Україні.

Згідно з законодвством, британські юристи можуть працювати з росіянами, які перебувають під санкціями, за умови, що в них є на це спеціальна урядова ліцензія. Водночас, навіть попри наявність ліцензії, британці намагаються уникати співпраці з підданцями путіна.

Є ознаки того, що юридичні фірми уникають роботи з росією, частково з причин репутації.

Юрист Red Lion Chambers Джонатан Фішер

За словами юриста LK Law Адама Гривза, чимало фірм з пересторогою ставляться до потенційних клієнтів із росії, байдуже, підсанкційні вони чи ні.

Він додав, що не сподівається на повернення розгляду російських позовів до Лондона у довгостроковій перспективі. На його думку,  вони перемістяться до Дубая та Сінгапуру.

Зауважимо,  раніше Високий суд Лондона мав особливу популярність у позивачів з рф. Росіяни активно вирішували в англійських судах комерційні суперечки. Саме росіяни були другою за чисельністю національною групою позивачів в британських судах, поступаючись лишень самим британцям.

Нагадаємо, американська корпорація Starbucks, яка є власницею найбільшої в світі мережі кав’ярень, надзвичайно популярних у російських ІТшників і представників «творчої інтелігенції», заявила, що йде з рф.

Коменти