Соціальна мережа Instagram розширила функцію регулювання чутливого контенту на рекомендації, стрічку новин, пошук, сторінки хештегів, а також Reels.

Тепер користувачі зможуть самостійно обирати один з трьох рівнів цього фільтру: «Більше», «Стандартний» і «Менше». Раніше вони називалися «Дозволити», «Обмежити» та «Обмежити ще більше». Instagram за замовчуванням налаштує облікові записи на стандартний фільтр, що дозволяє користувачам бачити «певний контент чутливого характеру» на платформі.

Щоб налаштувати функцію, треба:

  1. Відкрити профіль та зайти в меню Налаштування.
  2. Обрати «Обліковий запис».
  3. Натиснути на «Контроль конфіденційного вмісту» та обрати між трьома запропонованими рівнями.

The Verge повідомляє, що платформа тлумачить чутливий вміст як «теми, які деякі люди не хочуть бачити, наприклад, насильство чи наркотики», сюди також входить контент сексуального характеру, реклама косметичних процедур, куріння тощо.  Навіть після нововведень ці параметри і надалі застосовуються як універсальний фільтр для конфіденційного вмісту всіх видів. У ньому не розглядаються ситуації, коли один користувач може, наприклад, нормально сприймати оголеність, але не хоче бачити щось на кшталт вогнепальної зброї чи тютюну (або навпаки). Якби Instagram зробив фільтри конкретнішими, люди мали б краще уявлення про потенційний вплив свого вибору, зазначає видання.

Раніше ми повідомляли, що за новими приписами соціальні мережі Facebook, Google і Twitter тепер матимуть лишень годину на те, щоби видалити визнаний терористичним контент, поширений на їхніх платформах. В іншому випадку їм загрожує штраф у мільярди євро.

Коменти