Операторам критично важливої інфраструктури США не слід розслаблятися – загроза кібератак з боку росії залишаться дуже високою. Про це повідомляє WSJ.

Ще від початку російського вторгнення в Україну в лютому Агентство з кібербезпеки та безпеки інфраструктури (CISA), Агентство національної безпеки та Федеральне бюро розслідувань США попереджали, що російські хакери можуть атакувати критично важливу інфраструктуру країни.

Зараз Джен Істерлі, директорка CISA, повідомила, що попри те, що значних атак на західну інфраструктуру з початку війни не відбулося, пильність послаблювати не варто.

Вона наголосила, що використання шкідливої ​​кіберактивності є частиною російської стратегії, чи то через організацію, що спонсорується державою, чи через злочинні угруповання.

Директор з питань кібербезпеки Агентства національної розвідки США Роберт Джойс підкреслив, що загроза була і залишається реальною.

У росіян є можливості, з якими нам потрібно бути обережними, і вони перебувають у точці ухвалення рішення про те, чи застосовуватимуть їх і коли.

Директор з питань кібербезпеки Агентства національної розвідки США Роберт Джойс

Нагадаємо, США готові викласти $10 млн за відомості про шістьох росіян, яких звинувачують у кібератаках.

Коменти