Месенджер Telegram зробив офіційну заяву щодо запуску платної версії. В неї буде включено додаткові послуги.

Про це засновник месенджера Павло Дуров повідомив у своєму Telegram-каналі.

За його словами, суттєве збільшення кількості користувачів з моменту заснування Telegram у 2013 році спричинилося до істотного збільшення витрат на сервер. Аж дотепер  месенджер не запроваджував жодних додаткових обмежень на завантаження медіа, файлів та чатів.

Проблема в тому, що якби ми зняли всі обмеження для всіх, витрати на наш сервер і трафік стали б некерованими, тож вечірка, на жаль, закінчилася б для всіх.

Павло Дуров

Виходом з ситуації став Telegram Premium. Розширені послуги в цій версії будуть платними. Водночас, як наголосив Дуров, перелік наявних безкоштовних послуг не зазнає змін. Платна підписка з’явиться вже цього місяця і дозволить передплатникам також першими отримувати всі оновлення месенджера.

За словами Дурова, в безкоштовній версії і надалі з’являтимуться нові функції, а також користувачі без підписок матимуть нагоду користуватися такими перевагами Premium як перегляд великих документів, використання медіа та перегляд наклейок, надісланих користувачами Premium.

Хоча наші експерименти з рекламою, орієнтованою на конфіденційність, у загальнодоступних каналах “один до багатьох” були більш успішними, ніж ми очікували, я вважаю, що Telegram має фінансуватися передусім його користувачами, а не рекламодавцями. Таким чином, наші користувачі завжди залишаться нашим головним пріоритетом.

Павло Дуров

Раніше ми повідомляли, що месенджер  Telegram заблокував канал антивоєнного партизанського руху «Зупини вагони».

Коменти