Маркетплейс Rozetka виключив зі свого асортименту феєрверки, петарди та іншу піротехніку. Про це повідомляють ЗМІ із посиланням на прес-службу компанії.

 Заборонити продаж піротехніки в Україні просто необхідно. Її використання під час війни неприпустиме, адже навіть грім спричиняє паніку в людей, що вже казати про вибухи салютів, які схожі на вибухи бомб. Ми закликаємо наших колег серед українських ритейлерів та інших компаній якомога швидше долучатися до ініціативи.

Владислав Чечоткін, співзасновник Rozetka

Ще до початку повномасштабної війни активісти неодноразово озвучували ініціативу заборони продажу феєрверків та іншої піротехніки.

Здавалося б, після 24 лютого питання себе вичерпало. Однак протягом цих місяців ми бачимо у новинах повідомлення про використання феєрверків у різних регіонах України, зокрема у нещодавно звільнених від російської окупації. Насамперед, заборона піротехніки повинна убезпечити українських солдатів, а також ветеранів і переселенців із посттравматичним синдромом. Крім того, вона допоможе захистити довкілля і тварин, а також тих, хто запускає феєрверки, від травмування.

 Олександр Тодорчук, засновник всеукраїнського гуманістичного руху UAnimals та співавтор ініціативи

Нагадаємо, американська корпорація Microsoft заявляє про суттєве скорочення свого бізнесу в росії.

Коменти