Два найбільші банки Волл-стріт — JPMorgan Chase і Goldman Sachs — відмовляються обслуговувати угоди з російськими борговими зобов’язаннями на вторинному ринку.

Про це повідомляє Bloomberg  із посиланням на власні джерела.

Минулого тижня адміністрація Джо Байдена оголосила про те, що інвесторам США забороняється купувати чинні та нові боргові зобов’язання росії.

Співрозмовники агенції на фінринку підтвердили, що ще на початку червня JPMorgan Chase та Goldman Sachs обслуговували угоди як із продавцями, які хотіли вийти з боргових активів росії, так і з покупцями, яких зацікавило придбання російських боргових зобов’язань.

JPMorgan відмовився від обробки операцій за такими угодами після того, як Управління контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC) оголосило, що американським інвесторам заборонено купувати російські боргові папери.

Представник Goldman підтвердив, що його банк також припиняє такі транзакції. У заяві банку зазначається, що Goldman Sachs ухвалив рішення про згортання  пов’язаної з країною-агресоркою діяльності, і «відповідно до оновленого розпорядження OFAC», відтепер припиняє проведення «певних операцій» з державними та корпоративними паперами росії.

Раніше стало відомо, що російський «сбєрбанк» повідомив про закриття ігрового підрозділу SberGames.

Коменти