Канадська золотодобувна компанія Kinross Gold Corporation оголосила про те, що відбувся продаж 100% її російських активів групі Highland Gold Mining. Вона належить російському мільярдерові Владиславові Свіблову.

Про це йдеться у заяві канадської компанії від 15 червня.

Попередньо узгоджена в квітні вартість угоди становила 680 мільйонів доларів. Передбачалося, що 100 млн доларів буде виплачено після закриття угоди, а решта 580 млн доларів мають поступати щорічними платежами з 2023 по 2027 рік.

Втім, ціна була скоригована після розгляду нещодавно сформованої російської підкомісії з контролю за іноземними інвестиціями. Вона схвалила операцію за ціною, яка не перевищує 340 мільйонів доларів.

Після схвалення та завершення продажу Kinross позбулася всіх своїх інтересів у росії і не має жодних зобов’язань у країні.

Повідомлення компанії

При цьому, Kinross отримав 300 млн дол на свій корпоративний рахунок, а також отримає 40 млн дол відстроченого платежу за рік після закриття угоди.

Kinross — канадська глобальна золотодобувна компанія. Вона має копальні та проекти в Сполучених Штатах, Бразилії, Мавританії, Чилі, Гані та Канаді.

 

Коменти