Триває скандал довкола застосунку для обміну відео TikTok, що належить китайській компанії ByteDance Ltd. Компанія нарешті визнала, що деякі співробітники за межами США мають доступ до інформації американських користувачів.

Це зізнання міститься у листі дев’яти сенаторам США, які до того звинуватили TikTok та його материнську компанію у стеженні за громадянами США та вимагали інформації про те, чи мають китайські співробітники компанії доступ до даних американських користувачів і чи передаються вони якусь інформацію китайському уряду.

Як визнала компанія, китайські співробітники, що пройшли певну кількість перевірок, мають доступ до певних даних користувачів з США: публічних відео та коментарів. Як запевняє генеральний директор TikTok Шоу Зі Чжу, ця інформація не передається китайському уряду, а піддається «надійному контролю кібербезпеки».

Раніше  стало відомо, що американські сенатори обвинувачують популярну платформу TikTok в тому, що вона розповсюджує російську воєнну пропаганду. Запит щодо цього вони надіслали виконавчому директору TikTok Шоу Цзі Чжу.

Коменти