Американська компанія Apple презентувала нову функцію «Режим локдауну». Вона призначена для захисту користувачів, які через свій соціальний статус або роботу можуть бути потенційною мішенню для хакерів. Йдеться перед усім про політиків і активістів.

Про це повідомляє CNBC.

«Режим локдауну» вимикає кілька функцій на iPhone, завдяки чому гаджет стає не таким вразливим для шпигунського ПЗ. Значно зменшується кількість функцій, доступ до яких можуть отримати зловмисники.

Зокрема, «Режим локдауну» вимикає чимало функцій попереднього перегляду в iMessage, обмежує JavaScript у браузері Safari, запобігає встановленню нових профілів конфігурації, вводит блокування на дротові з’єднання, щоби заважити копіюванню даних пристрою. Також у цьому режимі вимикаються  вхідні запити до служб Apple, включаючи FaceTime.

Технологічний гігант вже пообіцяв заплатити винагороду до 2 мільйонів доларів тому, хто знайде недолік безпеки в «Режимі локдауну».

Вже восени нова функція стане доступною для користувачів iPhone, iPad і Mac. Поки що проходить тестування її бета-версії.

Нагадаємо, американську криптовалютну біржу Coinbase звинуватили в тому, що вона продає інформацію про транзакції своїх клієнтів американській владі.

Коменти