Данський виробник конструкторів Lego заявив про припинення комерційної діяльності в росії. Також данці розривають стосунки з компанією, що управляє російськими магазинами Lego.

Про це повідомляє ВВС.

На російських теренах працював 81 магазин Lego, якими управляла компанія Inventive Retail Group. Вона ж керувала фірмовими магазинами Apple, Samsung та Nike. Ці три бренди вже також припинили чи обмежили свою діяльність у країні-агресорці.

Після початку війни в Україні компанія Lego призупинила ввезення продукції до росії «через санкції та непередбачувані умови, в яких доводиться працювати». Через відсутність постачання на початку цього літа кілька фірмових магазинів Lego в рф закрилися.

11 липня російський мінпромторг додав Lego до переліку для так званого «паралельного імпорту» товарів. Це дозволяло продавати «сірі» набори Lego в тих самих торговельних точках, назви яких довелося б попередньо змінити.

Раніше стало відомо, що шведська компанія Electrolux Professional заявила про те, що продає свій бізнес у рф місцевому керівництву, після чого покине російський ринок.

Коменти