Ілон Маск звернувся до суду з проханням не проводити розгляд за позовом Twitter у прискореному режимі. Мільярдер хоче, щоби справу відклали до лютого 2023 року.

Адвокати Маска звернулися до Канцлерського суду Делавера з проханням відхилити запит Twitter щодо проведення прискореного чотириденного розгляду.

Про це повідомляє Insider.

Представники Маска заявляють, що справи такого масштабу просто неможливо розглянути за такою мірою короткий термін.  Ілон Маск наполягає, що Twitter так прагне вирішити питання якомога швидше через бажання приховати правду щодо кількості фейкових обліковок у мережі.

Адвокати бізнесмена наполягають, що слухання має бути перенесене на 13 лютого 2023 року, щоб фахівці Маска мали змогу провести «аналіз великого обсягу даних».

Суд ухвалить рішення щодо терміну слухань 19 липня.

Нагадаємо, 25 квітня 2022 року Ілон Маск підтвердив, що придбав соцмережу Twitter за $44 млрд. Також Маск проводив перемовини з великими інвестиційними фірмами й приватними особами щодо придбання акцій Twitter і зменшення власних інвестицій в угоду з купівлі сервісу.

Вже згодом стало відомо, що СЕО Tesla Ілон Маск пригрозив розірвати угоду на купівлю Twitter. Ілон Маск звинувачує компанію в невиконанні його запиту щодо надання відомостей про кількість спаму та фейкових акаунтів у соцмережі.

Потім з’явилася інформація про те, що керівництво Twitter збирається виконати вимоги Ілона Маска і надати йому доступ до потоку даних, що включає понад 500 млн щоденних публікацій. У такий спосіб Twitter сподівається залагодити конфлікт з Ілоном Маском, який погрожує відмовитися від угоди з купівлі соцмережі за $44 млрд, якщо не отримає даних, які, за його словами, потрібні для оцінки кількості фейкових обліковок.

Попри це засновник SpaceX, мільярдер Ілон Маск вирішив розірвати угоду з придбання Twitter за 44 мільярди доларів.

Twitter подав позов до суду проти генерального директора Tesla, мільярдера Ілона Маска.

Коменти