Британська влада планує виділити понад 12 млн фунтів стерлінгів на створення найбільшої у світі повітряної магістралі, призначеної для автоматичних безпілотників.

Про це повідомляє BBC.

Проєкт, який отримав назву Skynet, мають втілити в життя впродовж наступних двох років.

Повітряна магістраль, довжина якої складатиме 264 км, з’єднає англійські міста Редінг, Оксфорд, Мілтон Кінс, Кембридж, Ковентрі та Регбі.

Для спорудження магістралі будуть використані наземні датчики, встановлені вздовж маршруту, які в режимі реального часу дадуть змогу побачити, де в повітряному просторі знаходяться дрони. Ці дані потім аналізує система управління трафіком, яка виконуватиме функцію контролю руху, спрямовуватиме дрони за маршрутами і допомагатиме їм уникати зіткнень.

Skynet фінансуватиметься в рамках програми підтримки аерокосмічної галузі, на яку загалом буде виділено 273 мільйони фунтів стерлінгів. Також ця програма передбачає розробку дронів, які доставлятимуть пошту на острови Сіллі та ліки по всій Шотландії.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що повітряні сили США провели успішне випробування гіперзвукової ракети компанії Lockheed Martin Corp.

Коменти