The Pokémon Company заявила про намір створити внутрішні архіви й музей. Тому в компанії оголосили про пошук кандидатів на вакансію архіваріуса-фаната покемонів.

Архіваріусові доведеться «проводити інвентаризацію, писати правила, обробляти, каталогізувати, зберігати та виконувати інші обов’язки, які допоможуть створити та розвинути перший внутрішній архів компанії з нуля».

Винагороду за роботу обіцяють гідну — вона складатиме від $77-118 тис. на рік

Але до всіх, хто подається на вакансію, є одна істотна вимога — вони мають знати історію Покемонів. Зараз існує цілих вісім різних поколінь цих персонажів; дев’яте з’явиться наприкінці 2022 року. Тоді загальна кількість покемонів сягне понад 1000. Крім того, існують тисячі різних ігрових карток, сотні епізодів аніме, кількадесят різних ігор, а також кілька фільмів, присвячених покемонам — і у всьому цьому архіваріусу теж доведеться розбиратися.

Компанія заявила про плани створити «внутрішнє фізичне сховище», а також «цифрові сховища» для архівів. Новому співробітникові доведеться зайнятися не лише організацією цих архівів, а й продумати схеми описових метаданих для зручного пошуку, а також створити протокол безпеки музею. Водночас архіваріус допомагатиме компанії закуповувати артефакти, присвячені покемонам.

Раніше ми повідомляли, що вже цього літа в країнах ЄС можуть вимкнути Facebook та Instagram. Це спричинено рішенням Комісії із захисту даних Ірландії, в якому йдеться про заборону передавати дані про користувачів з Європи до Сполучених Штатів.

Коменти