19 липня в Канцелярському суді Делавера відбулося перше засідання у справі за позовом компанії Twitter до мільярдера Ілона Маска. Компанія вимагає завершити  придбання соцмережі вартістю 44 мільярди доларів. Про це повідомляє Bloomberg.

Поки що під час засідання сторони з’ясовують умови проведення процесу. Минулого тижня Twitter подав позов, в якому вимагає, щоби судовий розгляд розпочався вже у вересні цього року.  Зволікати компанія не хоче, тому що, як заявляють її речники,  «публічна суперечка шкодить Twitter з кожним днем все більше».

Зі свого боку  юристи Маска заявляють, що справа вимагає «судово-медичної експертизи та аналізу великої кількості даних про ботів», а також розгляду інших юридичних питань. Тому юридична команда мільярдера наполягає, щоби розгляд справи призначили на лютий наступного року.

Нагадаємо, 25 квітня 2022 року Ілон Маск підтвердив, що придбав соцмережу Twitter за $44 млрд. Також Маск проводив перемовини з великими інвестиційними фірмами й приватними особами щодо придбання акцій Twitter і зменшення власних інвестицій в угоду з купівлі сервісу.

Вже згодом стало відомо, що СЕО Tesla Ілон Маск пригрозив розірвати угоду на купівлю Twitter. Ілон Маск звинувачує компанію в невиконанні його запиту щодо надання відомостей про кількість спаму та фейкових акаунтів у соцмережі.

Потім з’явилася інформація про те, що керівництво Twitter збирається виконати вимоги Ілона Маска і надати йому доступ до потоку даних, що включає понад 500 млн щоденних публікацій. У такий спосіб Twitter сподівається залагодити конфлікт з Ілоном Маском, який погрожує відмовитися від угоди з купівлі соцмережі за $44 млрд, якщо не отримає даних, які, за його словами, потрібні для оцінки кількості фейкових обліковок.

Попри це засновник SpaceX, мільярдер Ілон Маск вирішив розірвати угоду з придбання Twitter за 44 мільярди доларів.

Twitter подав позов до суду проти генерального директора Tesla, мільярдера Ілона Маска.

Коменти