Компанія Wärtsilä — фінська компанія-виробник обладнання для морського та енергетичного ринків — заявила про те, що завершено її плановий вихід з російського ринку.

Про це йдеться у заяві компанії від 21 липня.

Усі операції були закриті відповідно до місцевих норм. Під час різних процесів пріоритетом компанії Wärtsilä було забезпечення безпеки та благополуччя працівників.

Заява компанії

У Wärtsilä також наголосили, що й надалі «рішуче засуджують вторгнення росії в Україну».

Права людини, безпека та процвітання дуже важливі для Wärtsilä. Компанія повністю зобов’язалася дотримуватись усіх торговельних санкцій, і зараз вона припинила всі комерційні операції в росії в усіх бізнес-підрозділах.

Заява компанії

Зокрема, компанія закрила свій офіс Wärtsilä Digital Technologies (WDT) у санкт-петербурзі.

Згідно з місцевими правилами, скорочена команда проведе останні процедури для завершення закриття, однак усі операції припинено. Компанія Wärtsilä створила нові науково-дослідні потужності за межами росії, щоб забезпечити безперебійне виконання зобов’язань.

Заява компанії

У травні/червні Wärtsilä підписала угоди щодо продажу бізнесу Transas Navigator і Wärtsilä Vostok LLC місцевому менеджменту обох компаній.

Нагадаємо, раніше французька корпорація Schneider Electric, один із лідерів виробництва електрообладнання, оголосила про те, що підписано зобов’язуючу угоду щодо продажу російських активів менеджменту цієї країни.

Коменти