Компанія Facebook вперше за свою історію повідомила про річне падіння доходів за другий квартал. Соціальна мережа оголосила падіння на 1% до $28,8 млрд.

Як повідомляє The Verge, загальний прибуток її материнської компанії Meta впав на 36% до $6,7 млрд. Підрозділ Reality Labs, який відповідає за створення метавсесвіту, втратив у цьому кварталі $2,8 млрд.

Як вважають експерти видання, це підтверджує, що бізнес Meta зіткнувся з ускладненнями на всіх фронтах. Зокрема, введені Apple нові правила щодо відстеження даних користувачів зменшили ефективність реклами на iPhone. Це вартувало Meta зменшення доходів від реклами на $10 млрд тільки минулого року. Швидке уповільнення економіки також спонукало рекламодавців скоротити свої витрати.

Попри те, що доходи Meta падають, компанії вдалося збільшити щоденну кількість користувачів Facebook на 3% до 1,97 млрд. Таким чином, зупинилося падіння аудиторії, яке спостерігалося ще кілька кварталів тому.

Нагадаємо, штучний інтелект Meta під назвою NLLB-200 тепер уміє перекладати з 200 мов. Це не лишень європейські мови, а й рідкісні мови Азії та Африки.

Коменти