Несподівану заяву зробив генеральний директор Meta Марк Цукерберг. За його словами, вже протягом цього року відсоток відібраних штучним інтелектом дописів у стрічці користувачів збільшиться з 15% до як мінімум 30%.

Таке рішення Цукерберг мотивував прагненням збільшити залученість і якість каналів.

Також він зізнався, що рішення щодо збільшення частки рекомендованого контенту у стрічці було ухвалено на хвилі успіху китайської соцмережі TikTok. Вона на постійний основі додає у стрічку користувачів короткі відео, відібрані штучним інтелектом.

Аналітики вже відзначають, що озвучене Марком Цукербергом рішення суперечить політиці компанії, яка завжди заявляла, що соцмережі орієнтуються на видачу релевантного контенту. До того ж, навіть існуюча наразі квота в 15% обраних штучним інтелектом постів у стрічці викликає невдоволення користувачів, часто ці відео й дописи є набридливими й нерелевантними

Контент від знайомих вам людей так і залишиться важливою частиною вашого досвіту користування соцмережами, а також різновидом контенту, який ми особливо виокремлюємо. Проте поступово ми зможемо також постачати цікавий контент, відібраний нейромережею.

Заява Марка Цукерберга

Цікаво, що раніше Facebook ввів нову опцію — тепер у користувачів з’явилася можливість бачити дописи друзів не за принципом «найкорисніших» і «найцікавіших», а в хронологічній послідовності.

Коменти