Італія готується до підписання угоди з корпорацією Intel. Початкова вартість договору складає 5 млрд доларів. Стосується угода будівництва у країні заводу зі складання та упаковки передових напівпровідників.

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на власні джерела.

За відомостями агенції, інвестиції Intel в Італію є частиною ширшого плану, оголошеного американським виробником мікросхем на початку цього року. Цей план спрямовано на інвестування 88 мільярдів доларів у розвиток потужностей по всій Європі. У такий спосіб корпорація прагне зменшити свою залежність від імпорту мікросхем з Азії, а водночас дати раду кризі поставок, через яку в Європі потерпає виробництво техніки.

За словами співрозмовників видання, які побажали зберегти анонімність, уряд Італії зацікавлений в тому,  щоби укласти угоду до кінця серпня, напередодні дострокових виборів у країні, запланованих на 25 вересня.

Нагадаємо, фіндиректор Volkswagen Арно Антлітц впевнений, що дефіцит напівпровідникових чіпів триватиме щонайменше до 2024 року.

Світова «чіпова криза» спричинена тим, що майже половину всіх світових поставок неону для чіпів забезпечують дві українські компанії, які припинили роботу через російське вторгнення.

Коменти