Компанія Twitter у суді штату Делавер відхилила заяви Ілона Маска стосовно того, що його буцімто ввели в оману заради підписання угоди про придбання соцмережі.

Про це передає Reuters.

У Twitter зазначили, що це «неправдоподібно та суперечить фактам».

Маск обвинувачував соцмережу в ошуканстві в своєму зустрічному позові, поданому 29 липня.

За словами Маска, він — мільярдер-засновник кількох компаній, якого консультували банкіри та юристи Волл-стріт — був введений в оману Твіттером, щоб підписати угоду про злиття вартістю $44 мільярди. Ця історія настільки ж неправдоподібна та суперечить фактам, якою й здається сама ця заява.

Відповідь Twitter

Що відомо:

Епопея з придбанням мільярдером Ілоном Маском компанії Twitter триває з квітня. Нагадаємо, 25 квітня 2022 року Ілон Маск підтвердив, що придбав соцмережу Twitter за $44 млрд. Також Маск проводив перемовини з великими інвестиційними фірмами й приватними особами щодо придбання акцій Twitter і зменшення власних інвестицій в угоду з купівлі сервісу.

Вже згодом стало відомо, що СЕО Tesla Ілон Маск пригрозив розірвати угоду на купівлю Twitter. Ілон Маск звинувачує компанію в невиконанні його запиту щодо надання відомостей про кількість спаму та фейкових акаунтів у соцмережі.

Потім з’явилася інформація про те, що керівництво Twitter збирається виконати вимоги Ілона Маска і надати йому доступ до потоку даних, що включає понад 500 млн щоденних публікацій. У такий спосіб Twitter сподівається залагодити конфлікт з Ілоном Маском, який погрожує відмовитися від угоди з купівлі соцмережі за $44 млрд, якщо не отримає даних, які, за його словами, потрібні для оцінки кількості фейкових обліковок.

Попри це засновник SpaceX, мільярдер Ілон Маск вирішив розірвати угоду з придбання Twitter за 44 мільярди доларів.

Twitter подав позов до суду проти генерального директора Tesla, мільярдера Ілона Маска.

Маск подав зустрічний позов.

Коменти