Голова Tesla Ілон Маск розповів, які можливості матиме робот-гуманоїд Optimus (Tesla Bot), розробкою якого наразі зайняті в компанії.

Про це повідомляє Teslarati.

Tesla Bot за зростом і вагою наближається до параметрів дорослої людини. Він зможе носити важкі предмети, швидко пересуватися, а екран на його обличчі є інтерактивним для спілкування з людьми.

Ілон Маск

За його словами, зовнішній вигляд робота зумовлений тим, що довкілля пристосоване до функціонування в ньому двоногого гуманоїда з двома руками і десятьма пальцями.

Отже, якщо ми хочемо, щоб робот адаптувався до навколишнього середовища і міг робити те, що роблять люди, він має бути приблизно такого ж розміру, форми й мати ті ж можливості.

Ілон Маск

Мільярдер також зазначив, що початковим призначенням Tesla Bot було виконання повторюваних, нудних або небезпечних для людей завдань. В майбутньому, вважає Маск, такі роботи зможуть готувати їжу, косити газони та доглядати за людьми похилого віку.

Нагадаємо, китайська компанія Xiaomi презентувала людиноподібного робота Xiaomi CyberOne. Він уже отримав прізвисько «Металевий бро».

Коменти