Головний російський цензор «роскомнагляд» заявив про застосування «примусових заходів» до п’яти іноземних інтернет-сервісів: відеоплатформи TikTok, месенджера Telegram, платформ для відеодзвінків і стрімінгу Zoom і Discord, а також до сайту Pinterest.

Відтепер всі пошуковики в рф зобов’язані попереджати користувачів, що ці сайти порушують вимоги «російського законодавства». Це проявляється в тому, що, як заявляються в «роскомнагляді», ці компанії «не дотримуються порядку видалення забороненої інформації і не виконують основних обов’язків, передбачених законом «Про діяльність іноземних осіб у мережі «Інтернет» на території рф».

Всі перелічені платформи російський режим звинувачує в поширенні «недостовірної інформації» про повномасштабне вторгнення в Україну, яке в рф іменується «спеціальною військовою операцією».

Раніше ми повідомляли, що американського технологічного гіганта Apple та компанію Zoom Video Communications було оштрафовано в росії. Приводом стала буцімто відмова зберігати дані російських громадян на російських теренах.

Коменти