Як відомо, багато сучасних винаходів народилися в людській уяві ще тоді, коли не було жодних технічних передумов для їхнього створення. Одним із таких винаходів є смартфон.

Користувач Reddit поділився фотографіями знайденої ним газети 60-річної давності, в якій передбачили появу смартфонів.  Йдеться про регіональне видання міста Менсфілд, число за квітень 1963 року.

Автори статті зазначали, що в телефонів майбутнього будуть невеликі екрани, схожі на телевізійні, і називали їх  «ТВ-фонами». Також, за прогнозами тодішніх фахівців, у «ТВ-фонів» буде диктофон і можливість записувати вхідні дзвінки.

Колись жителі Менсфілда носитимуть телефони в кишенях. Втім, не варто очікувати, що це станеться завтра. За словами менеджера телефонної компанії Фредеріка Гантсмена, комерційне виробництво таких пристроїв – справа далекого майбутнього, проте перші лабораторні випробування вже розпочалися. Такий телефон дозволив би домогосподаркам відповідати на дзвінки, не відволікаючись від готування.

Цитата зі статті 1963 року.

Нагадаємо, в Китаї запустили перший у світі підвісний потяг на магнітній підвісці. Магніти здатні утримувати футуристичний «небесний поїзд» вічно навіть без якогось джерела живлення.

Коменти