Восьмирічна британка Ізабелла Пейн із міста Кент за допомогою любительської радіостанції батька зв’язалася  з МКС і поспілкувалася з астронавтом Келлом Ліндгреном із NASA. Розмова тривала 45 секунд. Про це повідомляє Daily Mail .

Однією з мрій дівчинки було поспілкуватися зі справжнім астронавтом. Втілити мрію в життя їй допомогла саморобна радіостанція, яку зібрав її батько. За 45 секунд розмови дівчинка встигла назватися, сказати, скільки їй років, і побажати астронавтам безпечного польоту.

Це був справжній успіх. Адже нам удалося вперше зв’язатися з кимось за межами Землі за допомогою моєї аматорської радіостанції. До цього ми спілкувалися лише з тими, хто зараз перебуває на планеті.

батько дівчинки Метт Пейн

Він розповсюдив аудіозапис розмови доньки з МКС, а також розповів, що контакт став можливим завдяки збігу величезної кількості специфічних обставин. За його словами, «це трохи знань, але здебільшого — удача як вона є».

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Швейцарії представили прототип космічного житла SpaceX, призначеного для Марса й Місяця

Коменти