За інформацією аналітичної компанії Counterpoint Research, у червні 2022 року сталася визначна подія: вперше за всю історію  iPhone випередив сукупну кількість користувачів усіх Android-пристроїв у США. Саме на «яблучні» смартфони IOS, не лишень нові, але й ті, що вже були у використанні, припала половина власників смартфонів у Сполучених Штатах.

Як свідчать відомості Counterpoint Research, частка у 50% для iPhone — то найкращий результат  з моменту запуску першого смартфону Apple, який відбувся у 2007 році. Решта 50% ринку — то пристрої, що використовують операційну систему Android. Перелік очолюють смартфони брендів Samsung та Lenovo.

Смартфони на базі Android вперше з’явилися в продажу в 2008 році, на рік пізніше, ніж дебютував  iPhone, а у 2010 році їхня кількість перевищила кількість пристроїв на IOS.

Операційні системи схожі на релігії – жодних значних змін. Проте за останні чотири роки потік користувачів стабільно мігрував від Android до IOS.

аналітик Counterpoint Research Джефф Філдхак.

Раніше ми повідомляли, що аномальна спека в Китаї призвела до збільшення використання кондиціонерів. Через це запаси гідроенергії істотно виснажені. В деяких регіонах країни почалися відключення електрики для промислових підприємств. Як наслідок, постраждали ланцюги постачання таких світових гігантів як Apple і Tesla.

Коменти