Уряд Японії з’ясовує, хто несе відповідальність за проблеми з доступом до понад 20 вебсайтів у чотирьох міністерствах, які виникли через атаку типу «відмова в обслуговуванні» (DDoS). Про це повідомляє Reuters.

Ми знаємо, що група хакерів Killnet заявила, що вона стоїть за атаками, але станом на тепер досі розслідуємо причини збоїв, включаючи причетність до них цієї групи.

Головний секретар кабінету міністрів Хірокадзу Мацуно

Доступ до урядових вебсайтів зник увечері у вівторок, але потім надання послуг відновили. Згодом цифрове агентство Японії повідомило в Twitter, що в середу на його адміністративному порталі e-Gov були зафіксовані проблеми з входом до деяких служб. За інформацією громадського мовника NHK, у вівторок цей портал став однією з мішеней зловмисників.

Killnet — російська хакерська група, яка атакувала державні установи в країнах НАТО під час вторгнення росії в Україну. Про свою відповідальність за напад на урядові сайти Японії група оголосила в соцмережах. Як заявляють хакери, причиною є підтримка України, яку надає Японія.

Раніше ми повідомляли, що файли з фото, зробленими космічним телескопом «Джеймс Вебб», активно використовуються хакерами. Кіберзловмисники за їхньою допомогою поширюють шкідливі програми на комп’ютерах з ОС Windows.

Коменти