Південний захід США потерпає від аномальної спеки. У Сакраменто позначка термометра сягнула 45 °C, що спричинилося до збоїв у роботі техніки. Зокрема, компанія Twitter зазнала аварійного відключення серверного центру, повідомляє CNN..

5 вересня Twitter втратив регіон центру обробки даних Сакраменто (SMF) через екстремальні погодні умови. Безпрецедентна подія призвела до повного відключення фізичного обладнання в SMF.

Керрі Фернандес, віце-президентка з інженерних питань соціальної мережі.

Цікаво, що збій у Сакраменто стався ще в понеділок, а листа Фернандес надіслала у п’ятницю. Таким чином сервер залишався відключеним протягом щонайменше п’яти днів.

Аналітики б’ють на сполох — технологічні компанії стають все вразливішими в період кліматичних змін. Компанія Twitter має центри обробки даних, які розкидані по різних штатах. Всі вони зберігають дублікати даних, щоби не сталося повного відключення сайту. Проте в разі повного відключення якогось із центрів виникнуть неабиякі проблеми з обслуговуванням трафіку  для всіх користувачів.

Нагадаємо, аномальна спека в Китаї призвела до збільшення використання кондиціонерів. Через це запаси гідроенергії істотно виснажені. В деяких регіонах країни почалися відключення електрики для промислових підприємств. Як наслідок, постраждали ланцюги постачання таких світових гігантів як Apple і Tesla.

Коменти