Понад 98% акціонерів Twitter підтримали продаж соціальної мережі голові компанії Tesla й SpaceX Ілону Маску за 44 млрд доларів. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з попередніми даними компанії, 98,6% акціонерів висловилися «за» продаж соціальної мережі мільярдерові. Остаточний результат розподілу голосів стане відомим пізніше, коли Twitter подасть документи до Комісії з цінних паперів і бірж США.

Позачергові збори акціонерів були скликані для підрахунку голосів. Вони тривали 7 хвилин, а виборчі дільниці залишалися відкритими близько 3 хвилин. Підтримали угоду з Маском також і менеджери індексних фондів, які контролюють майже 20% акцій соціальної мережі.

Проти придбання тепер хіба що сам Маск. Як ми повідомляли раніше, його юристи направили новий лист керівництву Twitter Inc. В ньому вони навели додаткові підстави для того, щоби мільярдер розірвав угоду про придбання соцмережі.

Нові обґрунтування пов’язані з нещодавніми заявами ексголови Служби безпеки Twitter Пейтера Затко. Той, нагадаємо, звинуватив компанію в приховуванні серйозних проблем з безпекою, а також у заниженні даних щодо кількості фейкових обліковок на її платформі.

Коменти