На компанію Tesla подали до суду через те, що її очільник Ілон Маск не дотримався обіцянки щодо запуску повністю автономного автомобіля. Про це пише The Verge.

У позовній заяві зазначається, що автовиробник та його генеральний директор вводять споживачів в оману стосовно поточних можливостей функції допомоги водієві “Автопілот” і “Повне самостійне водіння”.

Один із позивачів Бріггс Мацко, який витратив $5000 на пакет із покращеним автопілотом у 2018 році, нарікає, що так і не отримав обіцяних можливостей.

Всупереч неодноразовим заявам про те, що Tesla матиме повністю автономний автомобіль протягом кількох місяців або року, компанія так ніколи і не наближалася до досягнення цієї мети.

У позові згадують термінологію Tesla, зокрема термін “Автопілот”, а також публічні заяви та твіти Ілона Маска щодо Full Self-Driving. Цитується заява Маска про те, що до 2018 року відбудеться автономна поїздка горбистою місцевістю США, а також його заява 2019 року про те, що за рік “ми матимемо понад мільйон автомобілів із повною потужністю та автономним керуванням“.

Тепер клієнти зазначають, що ці повідомлення були свідомим введенням користувачів в оману і мали на меті позиціонувати Tesla провідним гравцем на ринку електромобілів.

Раніше ми повідомляли, що, попри те, що електромобілі Tesla позиціонуються як найбезпечніші, в них знайшли серйозну вразливість. Як повідомляють ЗМІ, той факт, що ключі для електромобіля можна замінити карткою або смартфоном, може відкривати неабиякі можливості для хакерів.

Коменти