Одразу кілька великих технологічних компаній у рамках саміту Білого дому, присвяченого боротьбі з насильством на ґрунті ненависті, взяли на себе зобов’язання щодо активнішої боротьби з екстремізмом в Інтернеті. Про це повідомляє Reuters.

Зокрема, YouTube заявив, що розширить свою політику щодо екстремізму з метою видалення контенту, що спрямований на глорифікацію  насильницьких дій. Також YouTube збирається запустити кампанію медіа грамотності задля того, щоб навчити молодих користувачів виявляти маніпулятивні тактики, що їх використовують для поширення дезінформації.

Компанія Meta оголосила про співпрацю з дослідниками з Центру тероризму, екстремізму та боротьби з Міддлберійського інституту міжнародних досліджень.

Компанія Microsoft, своєю чергою, пообіцяла зробити базову версією своїх інструментів штучного інтелекту та машинного навчання доступною для шкіл та невеликих організацій, щоби ті допомогли виявляти й запобігати насильству.

Раніше ми повідомляли, що відеохостинг YouTube приготував неприємний сюрприз для користувачів. Сервіс планує істотно збільшити кількість реклами, що відтворюється перед відео. Цікаво, що пропустити її буде не можна.

Коменти