Підключення до супутникової мережі Starlink найближчим часом марно сподіватися країні-агресорці росії. Про це свідчить карта покриття, оприлюднена на офіційному сайті мережі.

Також підключення наразі не планується для Афганістану, Білорусі, Венесуели, Ірану, Куби, Китаю, Північної Кореї та Сирії.

Країна-агресорка росія також не входить до категорії waitlist (“у списку очікування”), де зазначені, зокрема, Україна та кілька штатів США — в них  поступово розгортають мережу. Також російська федерація не включена до категорії coming soon (“невдовзі буде”), до якої, зокрема, внесено такі країни, як Індія, Казахстан, Туреччина, Саудівська Аравія, країни Африки.

Starlink – глобальна супутникова система, розроблена SpaceX для того, щоби забезпечити високошвидкісний широкосмуговий  супутниковий  доступ до інтернету в місцях, де звичайне підключення є ненадійним, дорогим або недоступним.

Раніше ми повідомляли, що широкосмуговий зв’язок Starlink відтепер доступний в одному з найвіддаленіших куточків на Землі — на станції Мак-Мердо, дослідницькому центрі Антарктичної програми США (USAP).

Коменти